تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

فیس‌بوک ۱۲٫۵۰۰ دلار را برای یابنده‌ی حفره امنیتی بزرگ پرداخت کرد؛ اکسپلویت این باگ و استفاده از آن می‌تواند مشکلات زیادی را برای فیس‌بوک ایجاد کند. در حال حاضر توسط این مشکل امنیتی می‌توان عکس‌های دیگران را حذف کرد.

 محقق امنیتی بنام Laxman Muthiya اشکال امنیتی را در فیس‌بوک پیدا کرده که می‌توان از طریق آن عکس‌های افراد مختلف را حذف کرد. عملکرد این باگ از طریق گراف API است که هر کسی می‌تواند از طریق خط‌ فرمان کل عکس‌های آلبوم خود را حذف کند. در ابتدا دسترسی برای حذف عکس‌های دیگران وجود نداشت؛ اما مسئله زمانی مشکل‌ساز می‌شود که از نسخه‌ی موبایل این API استفاده کنید. با استفاده از دستورات زیر می‌توان عکس‌های دیگران را در فیس‌بوک حذف کرد: 

در حال حاضر افراد کمی قادر به اکسپلویت  باگ و استفاده از آن هستند؛ اما آسیب‌پذیری به‌ وجود آمده می‌تواند مشکل بزرگی را برای فیس‌بوک ایجاد کند. ماتیا، محققی که توانست این باگ را گزارش کند، ۱۲٫۵۰۰ دلار از فیس‌بوک دریافت کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین