تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ساعت‌ها در زمانه‌ی ما می‌توانند بسیار پیچیده باشند. ساعت‌های دیجیتال، عقربه‌ای و اکنون ساعت‌های هوشمندی که عملکردی بسیار فراتر از اجداد خود دارند همگی اطراف ما را فرا گرفته و گذر زمان را به ما یادآوری می‌کنند. اما ساعتی که در این مطلب قصد معرفی آن را داریم، شباهتی به هیچ یک از آن‌ها ندارد.

 ساعت Blub Uno از یک لوله‌ی کاتدی نیکسی استفاده می‌کند که فناوری ساخت آن را سال 1950 میلادی باز می‌گردد. در آن سال‌ها و پیش از ظهور  ال‌سی‌دی‌ها، از این فناوری برای نمایش زمان بصورت دیجیتال استفاده می‌شد.

در هر حال، در اغلب ساعت‌های مبتنی بر لوله‌ی نیکسی، از چند لوله برای نمایش ارقام مربوطه استفاده می‌شد؛ این در حالی است که در ساعت Blub Uno تنها از یک لوله برای نمایش ساعت بصورت کامل بهره گرفته شده. این پروژه هم‌اکنون در کیک‌استارتر در حال جمع‌آوری سرمایه‌ی مورد نیاز خود بوده و برای ساخت آماده است.

آنطور که سازنده‌ی این ساعت اعلام کرده، Blub Uno الزاما ساده‌ترین راه برای درک زمان نیست، اما دستگاهی به شمار می‌رود که قادر است در زمان نیاز وظیفه‌ی اطلاع از زمان را انجام داده و هرگاه نیز به آن نیاز نداشتید موجب زیبایی محیط شود. این ساعت هم‌اکنون موفق شده چند برابر سرمایه‌ی 6 هزار دلاری مورد نیاز برای تولید خود را کسب کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین