تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل در حال آزمایش سرویس جدید خدمات مشتری در Hangout است؛ در این راستا نیز سرویس ویدئوی آموزشی خود بنام Helpouts را در ۲۰ آوریل تعطیل خواهد کرد.

 در این سرویس با استفاده از اپلیکیشن Hangout و چت با کارشناسان می‌توان از ویدئوهای مختلف بهره‌مند شد. اخیرا گوگل این اپلیکیشن را از گوگل‌پلی و آیتونز حذف کرده است. چند ماه گذشته نیز به دلیل تغییر قوانین مالیات در اروپا، نسخه‌ی پولی این اپلیکیشن تعطیل شد و بعد از این اتفاق، گوگل در وب‌سایت خود اعلام کرد تنها نسخه‌ی رایگان این سرویس در دسترس خواهد بود.گوگل ایمیل زیر را برای کاربرانی که از این سرویس استفاده می‌کردند، ارسال کرده است:

گوگل با عرضه این سرویس، موفق به جذب مشتریان و مصرف‌کننده‌گان شده بود. این کمپانی در وب‌سایت خود اعلام کرد که بعد از ۲۰ آوریل، کاربران قادر به استفاده از این سرویس نبوده و تاریخچه استفاده از این سرویس را می‌توانند تا یکم نوامبر از Google Takeout دانلود کنند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین