تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

علی‌رغم همه‌گیر شدن استفاده از گجت‌های موبایل و توسعه‌ی اپلیکیشن‌های متعدد محاسباتی، برخی افراد استفاده از ماشین حساب‌های سنتی را ترجیح می‌دهند. تگزاس اینسترومنتز نیز ماشین حساب جدید خود را با قابلیت ترسیم گراف برای این دسته افراد معرفی کرده است.

کمپانی تگزاس اینتسترومنتز ماشین حساب مهندسی جدید خود را با قابلیت ترسیم گراف معرفی کرد. این ماشین حساب TI-84 Plus CE نام دارد که در مقایسه با نسخه‌ی پیشین که Plus نام دارد، ۳۰ درصد بایک‌تر شده و وزن آن نیز به اندازه یک سوم کاهش یافته است.

در کنار بهبود‌های انجام شده از نظر ظاهری و وزن، تگزاس اینسترومنتز حافظه‌ی داخلی این ماشین حساب را ۶ برابر افزایش داده که این موضوع کاربران را قادر می‌کند تا گراف‌ها و فرمول‌های بیشتری را در حافظه‌ی این ماشین حساب ذخیره کنند. هنوز سخنی از قیمت این ماشین حساب به میان نیامده است، اما احتمالا باید شاهد قیمت بالاتری در مقایسه با نمونه‌ی پیشین باشیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین