تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

امروزه امنیت به مسئله‌ی بسیار مهمی تبدیل شده است که عدم آشنایی بسیاری از کاربران و کارکنان سازمان‌ها، به نفوذگران کمک می‌کند تا به راحتی وارد یک شبکه کامپیوتری شده و از داخل آن به اطلاعات محرمانه دست پیدا کنند. هر چه رشد اینترنت و اطلاعات روی آن بیشتر می‌شود نیاز به امنیت شبکه افزایش پیدا می‌کند. برای تامین امنیت بر روی یک شبکه، یکی از بحرانی‌ترین مراحل، تامین امنیت دسترسی و کنترل تجهیزات شبکه است.
ارتش سایبری آمریکا یکی از قوی‌ترین نهاد‌های دفاعی در برابر حملات و هک است که بهترین امکانات را در برابر امنیت کاربران فراهم می‌کند؛ به تازگی این وزارت کد تشخیص در برابر حملات را منتشر کرده و در اختیار عموم قرار داده است. این کد امنیتی بنامِ Dshell متن‌باز بوده و با هدف دسترسی عموم به منابع ارتش سایبری توزیع شده است؛ Dshell در طول پنج سال اخیر توسط وزارت دفاع آمریکا جهت تشخیص و جلوگیری از حملات استفاده شده. آزمایشگاه تحقیقاتی ارتش آمریکا معتقد است نوع حملاتی که بر علیه دولت انجام می‌گیرد ممکن است برای عموم هم استفاده شود، در این راستا با انتشار این کد امیدوار است بازخورد خوبی را از کاربران دریافت کرده و از حملات آتی جلوگیری کنند.
Dshell در 17 دسامبر 2014 در گیت‌هاب منتشر شده و بیش از دو هزار بازدیدکننده داشته و از ۱۸ کشور مختلف دانلود شده است. به گفته‌ی آزمایشگاه تحقیقاتی ارتش آمریکا توسعه‌دهنده‌گان با استفاده از این کد می‌توانند ماژول شخصی ایجاد کرده و امنیت سیستم خود را ارتقا دهند؛ ویلیام گودک رئیس آزمایشگاه امیدوار است این ماژول‌ها نه فقط برای دولت، بلکه برای عموم نیز مفید واقع شود.
اگرچه عملکرد Dshell مشابه ابزارهای عمومی در دسترس است اما یک راه ساده‌ نیز برای توسعه‌ی قابلیت‌های جدید و تجزیه و تحلیل داده‌ها فراهم می‌کند. فریم‌ورکِ Dshell قابل رشد و توسعه از طرف جامعه متن‌باز است. ارتش آمریکا اولین صفحه‌ی رسمی خود را در گیت‌هاب ایجاد کرده و امیدوار است حداقل تا شش ماه بتوان این فریم‌ورک را با کمک کاربران و افراد نخبه توسعه داد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین