تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

متخصصان کسپراسکی با انتشار گزارشی جزئیات مربوط به کرم مخربی را ارائه داده‌اند که با استفاده از این کرم مخرب هکر‌ها موفق شده‌اند ۳۰۰ میلیون دلار را از موسسات مالی مختلف در ۳۰ کشور به جیب بزنند.

این کرم که Carbanak نام دارد، علاوه بر فریب دادن کارمندان بانک برای نفوذ به سیستم از طریق نصب شدن، رفتار کارمندان و کاربران سیستم‌های مختلف را نیز تحت نظر می‌گرفته تا بدون برانگیختن شک و شبهه و جاگذاردن نشانه‌ای، مقدمات برای سرقت پول از حساب‌های مختلف را آماده کند.

بسیاری از پول‌های سرقت شده به حساب‌های دیگری واریز شده و شمار دیگری نیز بصورت پول نقد از طریق دستگاه‌های ATM‌ در اختیار هکرهایی قرار گرفته که در انتظار دریافت پول بوده‌اند.

بانک‌های مورد حمله هم‌اکنون در جریان موضوع هستند، اما کسپراسکی در گزارش خود از ذکر نام بانک‌های مورد نظر خودداری کرده است. بسیاری از کمپانی‌ها و موسسات در سالیان گذشته مورد حملات مختلفی قرار گرفته‌‌اند، اما تمایل چندانی به علنی کردن این موضوع نداشته و سعی می‌کنند با رد کردن حملات انجام شده به کار خود ادامه دهند. براساس اطلاعات منتشر شده بانک‌های مورد حمله در کشورهایی چون ژاپن، آمریکا، روسیه و کشورهای اروپایی واقع شده‌اند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین