تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 با رایگان شدن آی ورک صورت میگیرد: شکار کاربران مایکروسافت از سوی اپل

اپل به منظور جلب نظر کاربران برنامه آفیس مایکروسافت از دسترسی رایگان آنان به برنامه آی ورک خود خبر داده است. اپل نسخه پیش نمایش و مبتنی بر وب نرم افزار iWork را برای استفاده کاربران ویندوز عرضه کرده تا بلکه آنان از استفاده از نرم افزار اداری مشهور Office دست بردارند.

در حال حاضر برنامه‌های همراه مبتنی بر آفیس تنها در صورت کسب اشتراک در سرویس Office 365 قابل دسترسی هستند و کاربران برای استفاده از آنها باید هزینه پرداخت کنند. البته استفاده از خود آفیس در فضای آنلاین رایگان است.

سرویس مشابه تحت وب اپل در حال حاضر رایگان است، هر چند مشخص نیست این وضعیت در آینده هم پابرجا بماند. اپل در اواسط سال 2013 سرویس آی کلود را راه اندازی کرد تا کاربران آیفون، آی پد و مک بتوانند داده های خود را در فضای آنلاین ذخیره کنند. حال قرار است این خدمات برای تسهیل ذخیره سازی اسناد، موسیقی و دیگر انواع محتوا نیز به کار گرفته شود و با آی ورک نیز سازگار گردد تا گام دیگری در جهت بهبود امکانات این نرم افزار برداشته شود.

آی ورک با آیفون و آی پد هم سازگار است و لذا هرگونه تغییرات در اسناد بر روی این وسایل به سرعت به فضای مجازی منتقل می شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین