تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ایتنا - هیتاچی در نظر دارد برند Pentaho را همچنان نگه دارد و این واحد را در زیرمجموعه مرکز نوآوری‌های اجتماعی و صنایع جهانی خود مدیریت کند.
هیتاچی وارد عرصه کلان داده‌ها شد
شرکت Hitachi Data Systems اعلام کرد که برنامه‌ریزی‌های خود برای خرید شرکت تولید ابزارهای هوشمند تجاری متن‌باز و سیستم‌های تحلیلی Pentaho را به انجام رسانده است.
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، شرکت هیتاچی که به واسطه تولید سیستم‌های ذخیره‌ساز اطلاعات برای کسب‌ و کارها شهرت جهانی دارد Pentaho را با هدف ورود به بازار کلان داده‌ها(Big Data) و اینترنت اشیاء خریداری کرده است.
ارزش این واگذاری هنوز به طور دقیق اعلام نشده است، با این وجود گزارش‌های رسیده نشان می‌دهد که این معامله با ارزش احتمالی ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیون دلار به انجام می‌رسد.
شرکت Pentaho سال ۲۰۰۴ میلادی توسط "ریچارد دیلی"(Richard Daley) مدیرعامل آن تاسیس شد که در سال ۲۰۱۱ مدیریت مرکز استراتژی‌های شرکت را نیز در اختیار گرفت و سپس "کوئنتین گالیوان"(Quentin Gallivan) مدیر عامل آن شد.

در سال ۲۰۰۵ میلادی ۷۰ میلیون دلار در این شرکت سرمایه‌گذاری شد.
از دیگر شرکت‌هایی که گالیوان باعث شد به صورت مستقیم از چرخه فعالیت در حوزه فناوری خارج شوند می‌توان به Postini اشاره کرد که گوگل در سال ۲۰۰۷ آن را خرید و شرکت تولیدکننده ابزارهای کلان داده Aster Data که سال ۲۰۱۱ توسط Teradata خریداری شد.
شرکت Pentaho خود را به عنوان تولیدکننده نرم‌افزارهای هوشمند تجاری متن‌باز و ابزارهای مدیریت کلان داده‌ها مبتنی بر Hadoop و NoSQL معرفی کرده است.
شرکت هیتاچی در نظر دارد برند Pentaho را همچنان نگه دارد و این واحد را در زیرمجموعه مرکز نوآوری‌های اجتماعی و صنایع جهانی خود مدیریت کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین