تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بر اساس آزمایش هایی که وب سایت AnandTech بر روی DirectX 12 انجام داده است نشان می دهد DirectX 12 نسبت به نسخه قبلی خود بهبودهای فراوانی یافته است به گونه ای که با استفاده از آن کارایی کارت های گرافیکی AMD تا بیش از ۴۰۰ درصد و کارایی کارت های گرافیکی Nvidia تا بیش از ۱۵۰ درصد بهبود می یابد.

این وب سایت نسخه دموی Star Swarm را بر روی دو مدل AMD Radeon R9 290X و Nvidia GTX 980 که هر دو از یک نسل می باشند اجرا نموده است. کارت گرافیکی AMD Radeon R9 290X با استفاده از DirectX 11 توانست به عدد ۸.۳ فریم در ثانیه برسد که در نسخه DirectX 12 این رقم به ۴۹.۲ فریم بر ثانیه افزایش یافت و از سوی دیگر کارت گرافیکی Nvidia GTX 980 با استفاده از DirectX 11 توانست به ۲۶.۷ فریم بر ثانیه برسد که با حضور DirectX 12 این رقم به ۶۶.۸ فریم بر ثانیه افزایش یافت.

DirectX 12 همزمان با ویندوز ۱۰ عرضه گردیده است و با عرضه رسمی ویندوز ۱۰ باید منتظر تست های حرفه ای تر و کامل تری از این تکنولوژی جدید باشیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین