تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اگر چه تبلیغات رسانه‌ای فراوانی در مورد پوشیدنی‌های هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید ویر به عمل می‌آید، اما در سال ۲۰۱۴ تنها ۷۲۰ هزار وسیله از این نوع به فروش رفت.
از جمله معروف‌ترین این وسایل می‌توان به عینک گوگل و مچ‌بندها و ساعت‌هایی اشاره کرد که برای دریافت اطلاعات تماس و پیام های تلفن همراه، کنترل مولفه های حیاتی و کمک به حفظ تناسب اندام و … قابل استفاده هستند. علیرغم تنوع این محصولات و سیستم عامل‌های مختلف آنها مانند اندروید ویر، تایزن سامسونگ و … استقبال چندانی از آنها در سال ۲۰۱۴ به عمل نیامده است.

بررسی‌ها نشان می دهد که در سال ۲۰۱۴ تنها ۷۲۰ هزار واحد از این نوع ساعت ها و مچ بندها به فروش رفته و مشخص نیست که عرضه ساعت اپل تغییر چندانی در بازار یاد شده ایجاد کند. البته همه ناظران بازار در این حد بد بین نیستند و برخی از آنها معتقدند حتی ممکن است پس از عرضه ساعت هوشمند اپل در ماه آینده تا ۲۶ میلیون واحد از آنها به فروش رود.

از جمله استدلال های افراد بدبین در این زمینه عمر پایین باتری ساعت های اپل است. همچنین آنها می گویند بعید به نظر می رسد این ساعت ها نسبت به نمونه های تولید شده قبلی امکانات بیشتر و چشمگیرتری داشته باشند و نظر مساعد خریداران را به خود جلب نمایند. آنها همچنین هشدار می دهند که دغدغه های مربوط به امنیت و حریم شخصی کاربران در مورد این ساعت ها هم وجود خواهد داشت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین