تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

به نظر می آید مایکروسافت همه تلاش خود را بر این گذاشته تا خاطرات ناخوشایند اینترنت اکسپلورر را هر چه سریعتر به فراموشی بسپارد. این شرکت اخیراً اعلام داشته موتور رندرینگ جدیدی که به تازگی طراحی و پیاده سازی نموده و از آن با عنوان Edge یاد می شود در نسخه ی پیش نمایش فنی ویندوز ۱۰ برای تلفن های هوشمند که چند روز پیش انتشار یافت نیز حضور دارد.

Kyle Pflug، یکی از مدیران بخش توسعه اینترنت اکسپلورر، در همین رابطه در پستی بر روی وبلاگش آورده: “از اینکه برای اولین بار این موتور رندرینگ تازه را به همراه نسخه پیش نمایش فنی ویندوز ۱۰ برای تلفن های هوشمند در اختیار کاربران می گذاریم بسیار خوشحال و هیجان زده ایم.” موتور مورد بحث در بیلد فعلی در اینترنت اکسپلورر تعبیه گشته، اما در نسخه های پیش نمایش فنی آینده مرورگر یاد شده جای خود را به پروژه ی اسپارتان خواهد داد.
ناگفته نماند که Edge در اصل موتور رندرینگی به حساب می آید که مایکروسافت به صورت ویژه آن را برای مرورگر وبی که از آن با اسم رمز پروژه اسپارتان یاد می شود توسعه داده و قرار است ثبات را در کنار سرعت بارگذاری بالای صفحات اینترنتی برای کاربران به همراه آورد و از کلیه استانداردهای مرتبط نیز پشتیبانی نماید.
هدف اصلی مایکروسافت ارائه ی اسپارتان به عنوان مرورگر اصلی و پیش فرض تمامی نسخه های ویندوز ۱۰ است و از همین رو انتظار می رود اکثر قابلیت هایی که برای آن در نسخه دسکتاپ وعده داده شده در نسخه ی مرتبط به تلفن های هوشمند نیز حاضر باشند.
گفته می شود نسخه پیش نمایش فنی بعدی از ویندوز ۱۰ برای تلفن های هوشمند در اواسط ماه آینده میلادی عرضه خواهد شد اما تا کنون در مورد اینکه پروژه اسپارتان در این بیلد حاضر خواهد بود و یا خیر سخنی به میان نیامده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین