تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت شاید نتواند اندروید را شکست دهد، اما میتواند با اتکا به بزرگترین خصیصه خود یعنی توان نرم افزاری، نفوذ خود را در سیستم عامل اندروید افزایش دهد.

شایعات زیادی در مورد سیاست‌های اتخاذی مایکروسافت در صورت عدم توانایی رقابت با اندروید وجود دارد.عده ای میگویند که نقشه دوم یا Plan B مایکروسافت افزودن امکان اجرای برنامه‌های اندرویدی به ویندوز است. منابع مطلع میگویند که مایکروسافت کماکان بر روی قابلیت در ویندوز و ویندوزفون کار می‌کند ولی هیچ ضمانتی در زمان و یا حتی اجرای این پروژه به شکل تجاری وجود ندارد.

اما شاید ردموندی ها نقشه سومی را نیز برای رقابت با اندروید در سر می‌پرورانند. برخی منابع خبر میدهند که این نقشه ممکن است تولید مجموعه‌های مختلف و قدرتمند اندرویدی و فروش آن‌ها به شرکای تجاری خود باشد تا بدین طریق برنامه‌های مایکروسافت به شکل پیشفرض بر روی سیستم عامل‌های اندرویدی آن‌ها حضور داشته باشد.

یکی از شواهد این تصمیم خبری بود که مدتی قبل مبنی بر سرمایه گذاری مایکروسافت در سیانوژن شنیده شد. بلومبرگ در آن زمان گزارش داده بود که مایکروسافت به منظور ارائه سرویس‌های اندرویدی خود در این سیستم عامل، تمایل به سرمایه گذاری در سیانوژن دارد.

حالا شنیده‌هایی وجود دارد که سامسونگ نیز ممکن است چنین قراردادی را در نظر گرفته باشد. هنگامی که مایکروسافت و سامسونگ هفته قبل اعلام کردند که به دعوای حقوقی خود پیرامون حق امتیاز پتنت های اندرویدی پایان داده‌اند، گمانه زنی‌های مختلف در مورد مفاد این قرارداد محرمانه نیز آغاز شد. پس از این قرارداد شنیده شد که ممکن است سامسونگ به عنوان یکی از تولیدکننده‌های دستگاه‌های ویندوزفونی وارد قراردادی جدید با مایکروسافت شده باشد.

سامسونگ در پرچمداری آینده خود نرم افزارهای از پیش نصب‌شده خود چون S Voice، S Health، S Note و Scrapbook را حذف می‌کند و به جای آن‌ها برنامه‌های مایکروسافت چون وان درایو، وان نوت، و برنامه‌های جدید آفیس و اسکایپ نصب خواهد کرد.

مایکروسافت اگر نمی‌تواند با گوگل در جنگ سیستم عامل‌ها رقابت کند، اما همچنان میتواند به مهم‌ترین عنوان خود یعنی بزرگترین تولیدکننده نرم افزار دنیا متکی باشد و نفوذ خود را در سیستم عامل اندروید افزایش دهد. همان کاری که با iOS اپل نیز در پیش گرفته است.

افزایش نفوذ مایکروسافت در سیستم عامل اندروید، به دنبال سیاست‌های جدید مایکروسافت پس از روی‌ کار آمدن ساتیا نادلا تحلیل می‌شود. نادلا به وضوح یکی از اهداف خود را نفوذ بیشتر مایکروسافت در پلتفرم‌های غیرویندوزی اعلام کرده بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین