تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پیش‌تر با معرفی قفل صفحات نمایشی همچون Locket و Tetra با قابلیت های متنوع آنها آشنا شده بودیم. ScreenPop یکی دیگر از کاربردهای قفل صفحه ها را به نمایش گذاشته و آن هم امکان پیام رسانی با این نوع اپلیکیشن هاست.
 روزی را تصور کنید که با فشردن دکمه پاور، به جای مشاهده رمز و پترن تصویری از دوستتان ببینید؛ تصویری که با دست خط خودش روی آن پیغامی نوشته و از شما برای یک گردش خوب عصرانه دعوت کرده باشد. این قابلیت که روزی در حد تصورات شما بود، حالا با اسکرین‌پاپ ممکن شده است.
با ورود به اسکرین‌پاپ به سبک ابزارهای پیام رسانی همچون وایبر، می بایست شماره تلفن خود را وارد نموده و به انتظار کد فعالسازی بنشینید. پس از فعالسازی حالا می توانید از مخاطبین خود برای نصب اسکرین‌پاپ در گجت هایشان دعوت کنید تا پیام رسانی آغاز گردد.

در اسکرین‌پاپ می توان در همان لحظه عکسی از خود گرفت یا اینکه از تصاویر گالری‌ برای ارسال به یک دوست استفاده کرد. بعدا می توانید با هر رنگی که دوست دارید روی هر عکس دست‌نوشته ای هم اضافه کنید. البته در ساده ترین حالت ممکن می توان به یک پیام متنی کوتاه نیز بسنده کرد.
این قفل صفحه آنلاین در حالت پیشفرض تمامی تصاویر دریافتی شما را در گالری ذخیره می کند و اگر تصویر ارسالی دوستتان را پسندیدید، قادرید با لایک کردنش آن را به اطلاع فرستنده عکس برسانید. اگر هم تمایل به دریافت پیام از شخص خاصی را نداشتید، امکان مسدود کردن او نیز برایتان فراهم شده.
البته واضح است که اسکرین‌پاپ نمی تواند جای واتس‌اپ و وایبر و امثال آن را بگیرد، اما از آنجایی که پیغام ها را در قفل صفحه نمایش می بینید سریع ترین راه برای ارسال پیام های تصویری است و کار با آن تا مدتی لذت بخش خواهد بود. این اپلیکیشن برای دستگاه های اندرویدی عرضه شده و از آنجایی که رایگان به حساب می آید، یک بار امتحان کردنش ضرری به همراه نخواهد داشت.
توجه: ممکن است دریافت پیامک فعالسازی تا ۱۵ دقیقه هم به طول بینجامد، بنابراین توصیه می کنیم پیش از حذف اپلیکیشن کمی صبور باشید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین