تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل با همکاری مَتِل (Mattel) درصدد زنده کردن دوباره‌ی دوربین‌های موسوم به اسلاید دستی و ارائه‌ی آن به‌عنوان هدست واقعیت مجازی هستند.

ویومستر‌ یا همان دوربین‌های اسلاید دستی، گجت‌های هسستند که با استفاده از فناوری استریواسکوپ‌ها (Sterescope) می‌توانند تصاویر یا اسلاید‌های موجود در نوارهای دایره شکل را بصورت سه‌بعدی برای کاربران به نمایش بگذارند. برجسته‌بین یا استریواسکوپ دارای یک لنز به ازای هر چشم است که دو تصویر مجزا را ادغام کرده و یک تصویر سه بعدی در پیش چشم کاربران شکل می‌گیرد.

نسل جدید ویومستر تولید شده توسط گوگل و متل شباهت بسیار زیادی به آکیولس ریفت دارد. در نسل جدید به جای استفاده از کارت حلقوی حاوی اسلایدها از گوشی‌های‌هوشمند استفاده می‌شود تا نمایی ۳۶۰ درجه پیش روی کاربران قرار گیرد.

البته کارت مدوری نیز وجود دارد که با قراردادن آن در محل مخصوص، می‌توان تصویر مورد نظر را مشاهده کرد که البته در صورت تمایل می‌توان محتوای بروزتری را روی گوشی‌هوشمند دانلود کرده و مشاهده کرد. این محصول در پاییز سال جاری میلادی به قیمت ۳۰ دلار به فروش خواهد رسید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین