تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سال گذشته اَنکی اسباب‌بازی جالب توجهی را معرفی کرد که در واقع ماشین‌های اسباب‌بازی کوچک و در عین حال هوشمند هستند که کاربران می‌توانند با استفاده از گوشی‌هوشمند خود، آن‌ها را کنترل کرده و رقبا را با بکارگیری انواع ابزار‌ها از قبیل شلیک گلوله، از پیست بیرون کنند. حال نسل دوم این اسباب بازی با عنوان Anki Overdrive معرفی شده است.

نکته‌ای که خودروهای اَنکی را بسیار جالب توجه کرده، هوشمند بودن این خودروها و همچنین قابلیت کنترل این اسباب‌بازی‌‌های دوست داشتنی با استفاده از گوشی‌های‌هوشمند است. خودروهای مینیاتوری مورد استفاده بسیار هوشمند هستند، چراکه از وجود کامپیوتر آنبورد در کنار دوربین و هوش‌مصنوعی برای طی مسیر مسابقه بهره می‌برند. برای بازی نیازی نیست تا خودروها توسط کاربر هدایت شوند، بلکه هر خودرو می‌تواند بصورت هوشمند در مسیر مسابقه بدون برخورد با خودروهای دیگر حرکت کند؛ وظیفه‌‌ای که بر عهده‌ی کاربر است، خارج کردن رقبا از میدان مسابقه با استفاه از ابزار‌هایی است که در اختیار دارد.
یکی از محدودیت‌های موجود در نسل اول پیست‌های مخصوصی بود که انکی هر از گاهی نمونه‌های جدیدی را روانه‌ی بازار می‌کرد. با توجه به اینکه این خودروها بصورت هوشمند حرکت می‌کنند، پیست مسابقه نیز دارای ویژگی‌هایی است تا خودروها از آن خارج نشوند. انکی در نسل جدید پیست ماژولاری را همراه با خودروها عرضه می‌کند که کاربران قادرند با استفاده از چفت‌های مغناطیسی به همدیگر متصل کنند. پیست ماژولار جدید آنکی امکان ایجاد مسیر‌های مختلفی را به کاربر می‌دهد، بطوریکه حتی می‌توان تقاطع‌های غیرهم‌سطحی را نیز در مسیر ایجاد کرد. با توجه به قیمت ۷۰ دلاری هر پیست در نسل اول، این ویژگی در نسل دوم بسیار کاربردی خواهد بود. سطح پیست مسابقه با استفاده از مرکب مخصوصی رنگ‌آمیزی شده که با استفاده از آن خودروها در مسیر باقی می‌مانند.

لینک دانلود

نسل دوم انکی به قیمت ۱۵۰ دلار از سپتامبر سال جاری میلادی به‌همراه کیت پیست ماژولار ۱۰ تکه با قابلیت ایجاد ۸ مسیر مختلف و دو خودرو به فروش خواهد رسید. کاربران می‌توانند ماژول‌های اضافه‌ی مسیر را که شامل مسیر‌های مستقیم، پیچ، مسیر‌های مجهز به گاردریل و گوشه‌ها است را با قیمت‌ ۱۰ تا ۳۰ دلار خریداری کنند. کاربرانی که نسل اول این اسباب‌بازی قرن بیست و یکمی را خریداری کرده‌اند، می‌توانند تنها با یک بروزرسانی نرم‌افزاری و خرید پیست ماژولار جدید، از نسل جدید این بازی لذت ببرند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین