تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت به مناسبت روز ولنتاین ویدئوهایی تبلیغاتی را برای بیان ویژگی‌های کورتانا منتشر کرده است. در این ویدئوها افراد کورتانا را به‌عنوان معشوق خود توصیف می‌کنند.

مایکروسافت ویدئوهایی را به مناسبت روز عشاق منتشر کرده که در آن افراد به بیان ویژگی‌های کورتانا می‌پردازند. در ویدئوی اول، مرد جوانی صحبت از جدایی می‌کند. وی پس از جدایی از سیری، کورتانا را پیدا کرده که در بسیاری از امور وی را یاری می‌دهد. این مرد جوان با اظهار رضایت از کورتانا، بازگشت به سوی دستیار صوتی اپل را غیرممکن می‌خواند.
ویدئوی دوم نیز با محوریت صحبت‌های یک دختر جوان است. وی با توصیف قابلیت‌های کورتانا نظیر یک معشوق از آن سخن می‌گوید. وی در پایان به این نکته اشاره می‌کند که هیچ‌گاه به سمت آیفون باز نخواهد گشت.

فیلم 1

فیلم 2


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین