تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اندروید نسخه پنجم نسبت به نسخه‌های قبلی باعث تحولی در پلتفرم موبایل گوگل شده است. گذشته از بهبود‌های طراحی، آبنبات چوبی عملکردی عالی و پایداری را به کاربر ارائه می‌دهد. اما این پلتفرم در مقایسه با بزرگترین رقیب خود یعنی iOS حرفی برای گفتن دارد؟

بر طبق گزارش اخیر، گوگل در بحث پایداری، عالی عمل کرده و این نسخه در مقایسه با iOS 8 اپل کمتر کرش می‌کند. در این گزارش حتی نرخ کرش این دو پلتفرم نیز با یکدیگر مقایسه شده و بر اساس آن، اندروید ۵ آبنبات چوبی تنها ۲ درصد، در حالی که iOS 8 مقدار بیشتری در حد ۲.۲ درصد کرش می‌کند.
شاید گفته شود این مقدار بسیار اندک است و ۰/۲ درصد مقدار زیادی به حساب نمی‌آید. همین‌طور هم هست اما این موضوع نشان می‌دهد که اندروید توانسته پایداری بیشتری از خود نشان دهد و گوگل در این زمینه موفق عمل کرده است.
در نسخه‌های پیشین همچون کیت‌کت، درصد کرش به ۲.۶ درصد می‌رسید. از آن طرف iOS 7 نیز تنها ۱.۹ درصد نرخ کرش داشته است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین