تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مدت‌ها است که نرم افزار به پاشنه آشیل محصولات سامسونگ تبدیل شده است. اکنون به نظر می‌رسد همراه با معرفی آخرین پرچم‌دار از سری S، کمپانی کره‌ای قصد دارد ظاهر رابط کاربری خود را نزدیک به اندروید خالص کند و ویژگی‌های سنگینِ تاچ‌ویز را حذف کند.

سامسونگ حتی امکان حذف تمام برنامه‌های پیش‌فرض خود را در این گوشی به کاربر خواهد داد. اما ویژگی‌های حذف شده از تاچ‌ویز، همچنان در استور مخصوص سامسونگ قابل دانلود خواهند بود.

بهینه سازی‌هایی که در این نسخه از رابط کاربری تاچ‌ویز برای گلکسی S6 انجام خواهد شد، سرعت عملکرد دستگاه را بسیار سریع‌تر از اندروید روی گلکسی نوت ۴ می‌کند. از دیگر تغییراتی که در رابط کاربری جدید سامسونگ خواهیم دید،  شامل پوسته‌های قابل دانلود بیشتر برای دستگاه، رنگ‌بندی بیشتر برای اپلیکیشن‌های سامسونگ، بزرگ یا کوچک‌ کردن آیکون برنامه‌ها در ابعاد ۴ در ۴، ۴ در ۵ و ۵ در ۵، ظاهر جدید کیبورد و رنگ‌بندی بیشتر آن می‌شود.

به صورت کلی به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد موارد اضافی را حذف کند و با عملکرد‌های ضروری نرم‌افزار بهینه شده روی گلکسی S6 را به کاربر نهایی برساند. با حذف شدن بخش‌های سنگین تاچ‌ویز باید منتظر سرعت بیشتر این رابط در عمل باشیم. مراسم رونمایی این نسل از پرچم‌دار سامسونگ اول مارس برگزار خواهد شد.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین