تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اپل تغییراتی را در سیاست خود اعمال کرده به‌طوری که تمامی کاربران با هر سیستم و پلتفرمی قابلیت ایجاد اپل آی‌دی را دارند؛ در همین راستا iCloud و اپلیکیشن‌های iWork نیز برای این دسته از کاربران در دسترس قرار گرفته است.

iWork مجموعه‌ی نرم‌افزارهای اداری اپل است و شامل نرم‌افزارهای Number ،Pages و Keynote می‌شود. این مجموعه، امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد؛ در حقیقت iWork را می‌توان با سری برنامه‌های آفیسِ مایکروسافت مقایسه کرد. کاربرانی که دستگاه اپلی مانند آیپد و آیفون دارند این برنامه بصورت رایگان در اختیار آن‌ها قرار گرفته است؛ با لاگین شدن به حساب آی‌کلاد خود می‌توانید از برنامه‌ها استفاده کنید. اخیرا اپل امکان ایجاد اپل آی‌دی را برای کاربران پلتفرم‌های دیگر فراهم کرده است؛ قبلا فقط کسانی که دستگاه اپلی داشتند امکان ایجاد آی‌دی و استفاده از امکانات این کمپانی را دارا بودند. بعد از ایجاد اپل آی‌دی می‌توانید به آیکلاد لاگین شده و به برنامه‌های iWork دسترسی داشته باشید.

به منظور ایجاد اپل آی‌دی ابتدا به این لینک رجوع کرده و مراحل ثبت‌نام را طی کنید؛ کاربران با هر مرورگر و شناسه‌ی ایمیل قابلیت ایجاد اکانت را دارند. اپل تمامی امکانات آیکلاد را برای کاربران پلتفرم‌های دیگر فراهم نکرده است؛ فقط برنامه‌های iWork و فضای محدودی را برای ذخیره‌ی فایل‌ها را در اختیار آن‌ها قرار داده است؛ 

فراهم کردنِ iWork از طریق آیکلاد برای کلیه کاربران، می‌تواند شروعی برای ورود به اکوسیستم جامع اپل و استفاده از سرویس‌های آن باشد؛ اقدامی که در گذشته برای iTunes نیز انجام شده است. استیوجابز فراهم کردن آی‌تونز به کاربران ویندوز را مانند دادن یک لیوان آب یخ به فردی در جهنم تشبیه کرده بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین