تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

هنوز زمان زیادی از بروزرسانی قبلی نقشه‌های HERE برای ویندوزفون و اندروید نمی‌گذرد ولی به تازگی بروزرسانی مهم دیگری برای HERE تحت اندروید ارائه شده است. با این بروزرسانی نسخه اندروید HERE به بلوغ رسیده و از نسخه بتا خارج می‌شود.

پس از بیش از 3 میلیون دانلود نرم‌افزار نقشه HERE  این نرم‌افزار با ارائه یک بروزرسانی جدید، دیگر در حالت بتا نیست و توسعه دهنده این نرم‌افزار معتقد است که HERE برای اندروید به پایداری و بلوغ کافی رسیده است و حالا می‌تواند به عنوان یک اَپ کامل عرضه شود. HERE شاهد بهبود‌های قابل توجهی بوده است برای مثال، گزینه مسیریابی بهبود یافته و حالا به سه طریق عابر پیاده، رانندگی با خودرو و حمل‌و‌نقل عمومی که همه در یک صفحه هستند شما را به مقصد دلخواه هدایت می‌کند. این برخلاف نسخه بتا است که در حالت پیش‌فرض روی گزینه خودرو بود و نیاز بود که کاربر برای دیدن سایر حالت‌ها روی تَب مورد نظر کلیک کند.

بهبود دیگر، نقشه تکامل یافته‌تر است که در آن ویژگی‌های تعامل با کاربر ارتقا یافته و نقشه‌ها از نظر محتوا و اطلاعاتی که به کاربر می‌دهند غنی‌تر از قبل شده‌اند حالا شما با کلیک کردن بر یک نقطه خاص روی نقشه با اطلاعاتی نظیر اطلاعات تماس، تصاویر و بررسی‌هایی مواجه می‌شوید.

درست مانند نقشه گوگل، HERE شما را قادر می‌سازد تا ساختمان‌ها  و نقاط مورد علاقه خود را به صورت سه بُعدی ببینید. رابط کاربری نیز بطور کامل ارتقا یافته تا تجربه کار با HERE را لذت‌بخش‌تر کند که واقعا یک نکته قابل تحسین است.

اما نکته آخر در مورد نسخه iOS نقشه HERE است. اگر از کاربران iOS هستید ولی علاقه‌مند به استفاده از نقشه HERE هستید منتظر اخبار خوبی در این زمینه باشید چرا که طبق اطلاعات منتشر شده بزودی نسخه iOS نقشه HERE ارائه خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین