تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

چندی پیش خواندید که مایکروسافت پیشنهادی ۱۰۰ میلیون دلاری را برای خرید سان‌رایز (Sunrise ) ارائه کرده است. حال ردموندی‌ها رسما خرید این کمپانی را تایید کردند.

مایکروسافت کمپانی سان‌رایز را رسما مال خود کرد. این کمپانی در زمینه‌ی توسعه‌ی اپلیکیشن‌ها و سرویس‌هایی فعالیت می‌کند که می‌توان از جمله‌ی آن به تقویم سان‌رایز این کمپانی اشاره کرد که محبوبیت خوبی میان کاربران دارد. سان‌رایز با توسعه و انتشار این اپلیکیشن توانست ۸.۲ میلیون دلار به سرمایه‌ی خود اضافه کند و نظر مثبت بسیاری از منتقدان را در پلتفرم‌های مختلف برانگیزد.

سان‌رایز در ابتدا سرویس‌هایی را در قالب ارسال اطلاعات تقویم با استفاده از ایمیل ارائه می‌کرد ولی سپس با در پیش‌گرفتن سیاست توجه بیشتر به گجت‌های موبایل، اپلیکیشن تقویم خود را با بهبود رابط کاربری برای کار در صفحات نمایش کوچک ارائه کرد. بعدها امکاناتی نظیر نمایش وضعیت آب و هوا نیز به تقویم اضافه شد و بهبود رابط کاربری نیز همچنان ادامه داشت.

مایکروسافت با درک ارزش سان‌رایز، این کمپانی را از آن خود کرده است. ردموندی‌ها اخیرا با اعتماد به کمپانی‌های فعال در حوزه‌ی توسعه‌ی اپلیکیشن‌های موبایل، از محصولات این کمپانی برای توسعه‌‌ی حوزه‌ی محصولات خود استفاده می‌کنند. برای مثال سال گذشته این کمپانی با خرید Accompli که یک اپلیکیشن کلایت ایمیل را توسعه داده بود، از آن برای توسعه‌ی اپلیکیشن آتلوک برای اندروید و iOS استفاده کرد تا نرم‌افزار محبوب مدیریت ایمیل خود را برای کاربران گجت‌های موبایل نیز فراهم کند.

با توجه به تجربه‌ی موفق انتشار اپلیکیشن آتلوک از طریق خرید یک کمپانی دیگر، انتظار می‌رود این کمپانی با استفاده از سان‌رایز نیز یک محصول کاربردی دیگر را روانه‌ی بازار کند. مایکروسافت برخلاف سال‌های گذشته، حال با شتاب بسیار زیادی در حال جبران گذشته است و حضور خود در دنیای گجت‌های موبایل را روز به روز پررنگ‌تر می‌کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین