تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سونی با رونمایی از SmartEyeglass به عینک‌هوشمند گوگل که دیگر تولید نمی‌شود، پاسخ داد. سونی برای عرضه‌ی این گجت در یک سال آینده برنامه‌ریزی کرده است.

تولید گجت‌های پوشیدنی در میان تولیدکنندگان ابزار‌های الکترونیک شتاب گرفته است. پس از آنکه غول جستجو از عینک‌هوشمند خود، گوگل‌گلس پرده برداشت، حال سونی نیز درصدد ارائه‌ی محصول خود به بازار است. براساس اطلاعات منتشر شده، عینک‌ هوشمند سونی SmartEyeglass نام دارد. این عینک هوشمند مجوز FCC را دریافت کرده و اپلیکیشن‌های متعلق به آن نیز بصورت رسمی در گوگل‌پلی قرار گرفته است.

همانطور که گفتیم سونی موبایل اپلیکیشن‌های متعددی را در رابطه با اسمارت‌آی‌گلس، منتشر کرده که می‌توان به اپلیکیشن مربوط به توئیتر و فیس‌بوک اشاره کرد. با استفاده از این اپلیکیشن‌ها می‌توان اعلانیه‌های مربوط را در صفحه‌ی نمایش عینک‌هوشمند سونی تماشا کرد. هنوز مشخص نیست که چرا سونی این اپلیکیشن‌‌ها را بصورت عمومی روانه‌ی گوگل‌پلی کرده، اما می‌توان استفاده  از این اپلیکیشن‌ها را روی نمونه‌ها در حال تست عنوان کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین