تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اپل چندی پیش آی‌مک ۲۷ اینچی خود را با صفحه‌ی نمایش رتینا و رزولوشن 5K معرفی کرد، اما گویا این کمپانی هنوز راضی نیست، چراکه اخباری در مورد تولید آی‌مک با صفحه‌ی نمایش 8K‌ در سال ۲۰۱۶ میلادی به گوش می‌رسد.

می‌توان آی‌مک ۲۷ اینچی اپل با صفحه‌ی نمایش رتینا را محصولی با بیشترین رزولوشن در بین رقبا دانست، اما اپل به این موضوع راضی نیست. براساس شنیده‌ها این کمپانی برای تولید آی‌مک با صفحه‌ی نمایش 8K در سال ۲۰۱۶ میلادی برنامه‌ریزی کرده است.

VESA یا موسسه‌ی تعیین استانداردهای ویدئویی، استاندارد جدیدی را برای Embedded DisplayPort تعریف کرده است. این استاندارد که 1.4a نام دارد، استاندارد فشرده‌سازی جدیدی است که از پنل‌هایی با رزولوشن بالاتر همراه با نمایش عمیق رنگ‌ها و رفرش‌ریت سریع‌تر پشتیبانی می‌کند. با استفاده از این استاندارد، تولیدکنندگان قادر خواهند بود تا در مقایسه با استاندارد کنونی، چهار برابر داده‌ی بیشتر را به منظور پشتیبانی از صفحه‌ی نمایشی با رزولوشن 8K منتقل کنند.

این استاندارد مزایایی را نیز برای گجت‌ها با پنل‌های نمایشی که رزولوشن پایین‌تری دارد، به‌همراه دارد، چراکه استفاده از این استاندارد امکان بهره‌گیری از پنل‌های نمایشی باریک‌تر را در این گجت‌ها میسر می‌کند که این موضوع کاهش مصرف باتری را به‌علت کاهش نیاز به انتقال داده‌ها فراهم می‌کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین