تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت ویندوز ۱۰ را با سرعت خوبی توسعه می‌دهد. ردموندی‌ها همزمان با توسعه‌ و انتشار نسخه‌های پیش‌نمایش، روی ویندوز ۱۰ برای گجت‌های موبایل نیز کار می‌کنند. اما آخرین نسخه از سیستم‌عامل ویندوز مایکروسافت چه زمانی رسما منتشر خواهد شد؟

مایکروسافت نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل خود، ویندوز ۱۰ را همراه با تغییرات فراوانی روانه‌ی بازار خواهد کرد، از این‌رو بسیاری از کاربران بی‌صبرانه در انتظار انتشار نسخه‌ی نهایی این سیستم‌عامل هستند. براساس شنیده‌ها مایکروسافت برای انتشار نسخه‌ی RTM ویندوز ۱۰ در ماه ژوئن برنامه‌ریزی کرده است، هرچند می‌توان انتشار این سیستم‌عامل پیش از موعد مورد نظر را نیز پیش‌بینی کرد.

شاید این سوال برای شما مطرح شود که چرا مایکروسافت برخلاف سنت همیشگی خود، نسخه‌ی نهایی سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ را در ماه آگوست منتشر نمی‌کند؟ با انتشار نسخه‌ی نهایی در ماه آگوست، تولیدکنندگان زمان کافی برای تهیه گواهی استفاده از ویندوز و عرضه‌ی محصولات خود پیش از بازگشایی مدارس را از دست می‌دهند. مایکروسافت پیش از این سیستم‌عامل خود را در ماه آگوست منتشر می‌کرد که تولیدکنندگان تا ماه اکتبر محصولات خود را روانه‌ی بازار می‌کردند. هر چند با ارائه‌ی محصولات در ماه اکتبر، مایکروسافت پیش از تعطیلات سال نو میلادی محصولات زیادی را با ویندوز جدید روانه‌ی بازار می‌کرد، اما بازار پیش از بازگشایی مدارس را از دست می‌داد.

مایکروسافت در مورد ویندوز ۱۰ سیاست جدیدی را در پیش گرفته است. این کمپانی در نظر دارد با ارائه‌ی ویندوز ۱۰ در ماه ژوئن، همچون سرفیس پرو ۳ محصولات مبتنی بر ویندوز ۱۰ را پیش از آغاز مدارس روانه‌ی بازار کند.

مایکروسافت به روشنی می‌داند که نمی‌تواند با سرفیس پرو ۳ تا مدت‌ها با رقبا مقابله کند و باید در آینده‌ی نزدیک استفاده از تراشه‌های برادول را در این محصول بکار گیرد. مایکروسافت سال گذشته سرفیس‌پرو ۳ را در ماه ژوئن معرفی کرد که پیش از آغاز مدارس روانه‌ی بازار شد. حال احتمال می‌رود ردموندی‌ها در همین بازه‌ی زمانی نسل جدید سرفیس پرو را با ویندوز ۱۰ معرفی کرده و روانه‌ی بازار کنند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین