تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت بالاخره بصورت رسمی حضور خود در کنگره‌ی موبایل بارسلون را اعلام کرد. این کمپانی با انتشار اطلاعیه‌ی اعلام کرد که از دوم تا پنجم مارس، یعنی یازدهم تا چهاردهم اسفندماه در بارسلون حضور خواهد داشت.

مایکروسافت زمان حضور در کنگره‌ی موبایل بارسلون را رسما اعلام کرد. این کمپانی از یازدهم تا چهاردهم اسفندماه، یعنی روزهای برگزاری این نمایشگاه در بارسلون حضور داشته و ساعت ۸:۳۰ صبح یازدهم اسفندماه نیز به وقت محلی، کنفرانس خود را برگزار خواهد کرد تا در جریان آن شماری از محصولاتش را از قبیل گوشی‌های‌هوشمند معرفی کند. در صورتی که تمام شایعات پیش‌تر رنگ واقعیت به خود بگیرند، شاهد معرفی لومیا ۱۳۳۰ به‌همراه یک گوشی‌هوشمند پایین‌رده در این نمایشگاه توسط مایکروسافت خواهیم بود.

باید منتظر بود و دید که ردموندی‌ها در این نمایشگاه چه محصولاتی را رونمایی خواهند کرد. برای آگاهی از این امر می‌توانید با پوشش اختصاصی سفارش دات نت از کنگره‌ی موبایل بارسلون همراه باشید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین