تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

موسسه Canaccord Genuity که در بحث محاسبه خدمات و امور مالی نسبت به رقبای خود برتری دارد، گزارش داد که اپل با فروش آیفون و آیپد توانسته ۹۳ درصد از سود بازار موبایل را در سه ماهه چهارم سال گذشته از آن خود کند.

تحلیلگر مایک واکلی با توجه به اطلاعات بازار می‌گوید آیفون ۶ هنوز در چرخه ارتقای کاربران گوشی‌های هوشمند است و پیش‌بینی می‌کند تا پایان ۲۰۱۸ آیفون در نزد یک سوم تمام کاربران گوشی‌های هوشمند قرار گیرد.
موسسه Canaccord Genuity با توجه به این مقدار سود و فروش آیفون‌های جدید حتی قیمت سهام آینده اپل را از ۱۳۵ به ۱۴۵ دلار پیش بینی کرده است.
اپل در سه ماهه چهارم ۲۰۱۴ توانست ۷۴.۶ میلیون دستگاه آیفون به فروش برساند و سود زیادی را بدست آورد. به نظر می‌رسد آیفون ۶ و ۶ پلاس مورد توجه بسیاری از کاربران خواستار نمایشگر بزرگ از محصولات اپل قرار گرفته‌ است. ۶۵ درصد از درآمد حاصل، مربوط به فروش محصولات در بازار‌های جهانی است. اپل در حال حاضر ۱۷۸ میلیارد دلار پول نقد در اختیار دارد که به واقع رقم بسیار بزرگی برای این کمپانی است. همچنین سود ناخالص اپل در سه‌ماهه‌ی منتهی به سال ۲۰۱۵ از ۳۷.۹ درصد در مدت مشابه سال گذشته، به ۳۹.۹ درصد افزایش یافته است.

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، اپل و سامسونگ دو کمپانی بزرگی هستند که توانسته‌اند سود زیادی از این بازار را در سه ماهه پایای ۲۰۱۴ به جیب بزنند. سامسونگ در این سه ماهه ۹ درصد سود بازار گوشی‌های هوشمند را بدست آورده و روی هم هر دو کمپانی ۱۰۲ درصد را در اختیار گرفته‌اند. به صورت کلی در تمام سال ۲۰۱۴ اپل ۷۴ درصد سود این بازار را از آن خود کرده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین