تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 

روزانه تعدادی پیام، تماس و… در اسمارت فون خود دریافت می‌کنیم که این پیام‌ها توسط یک صدا یا هشدار خاصی به ما اطلاع داده می‌شوند. عده‌ای از هشدار‌های صوتی استفاده می‌کنند، برخی حالت ویبره (لرزش) و تعدادی نیز حالت ترکیبی از هر دو را انتخاب می‌کنند اما همیشه راه‌هایی برای متفاوت بودن وجود دارد. پس اگر دوست ندارید که همانند سال‌های 2006 از اعلانیه‌های اسمارت فون از طریق هشدار صوتی استفاده کنید، می‌توانید استفاده از فلاش گوشی را جایگزین آن نمایید..

کمپانی اپل بر روی اسمارت فون‌های خود قابلیتی را قرار می‌دهد که کاربر از طریق آن می‌تواند به جای هشدار صوتی و لرزش از طریق فلاش LED دستگاه مطلع اعلانیه‌های خود شود، اما اغلب کاربران از این ویژگی مطلع نیستند. پس اگر شما نیز یک آی‌فون دارید و دوست دارید بین دوستان خود متتفاوت باشید، بهتر است ادامه مقاله را از دست ندهید.

برای شروع کار به بخش تنظیمات (Settings) بروید. آیکون آن در صفحه خانگی شما (home) وجود دارد.

 

بعد از باز شدن صفحه تنظیمات به سربرگ عمومی (General) بروید. از این بخش امکان تنظیمات عمومی نظیر تنظیم ساعت و… وجود دارد (البته فعلا با این تنظیمات کاری نداریم).

 

حال به بخش Accessibility بروید تا بتوانید روش‌های دسترسی خود به گوشی را تغییر دهید.

 

 

اکنون برای تنظیم فلاش گوشی به عنوان اطلاع از نوتیفیکشن یا اعلانیه‌ها در زیر سربرگ Hearing گزینه LED Flash for Alerts را با کشیدن اسلایدر کنارش فعال کنید (برای غیرفعال کردن نیز از همین طریق وارد عمل شوید).

 

 

اکنون می‌توانید به صفحه اصلی دستگاه باز گردید و منتظر پیامی از سوی دوستان (و یا ایرانسل)‌ باشید تا در حین دریافت آن گوشی شما شروع به هشدار دادن از طریق فلاش خود کند. در هشدار‌های عادی نظیر دریافت پیام و… فلاش سه بار هشدار را پخش می‌کند و سپس متوقف می‌شود اما اگر شما یک تماس ورودی داشته باشید هشدار دادن از طریق فلاش دستگاه ادامه می‌یابد تا اینکه تماس قطع یا جواب داده شود.

کاربران آی‌فون 4 به بعد که از نسخه بالاتر از iOS 5 استفاده می‌کنند می‌توانند از طریق روش مذکور هشدار با فلاش را فعال کنند. اما به این نکته نیز توجه داشته باشید که اگرچه با فعال کردن این ویژگی می‌توانید متفاوت از سایرین باشد اما در برخی شرایط استفاده از چنین ویژگی‌ای می‌تواند نامناسب باشد؛ زیرا در یک جلسه رسمی اگر جیب شما شروع به نور دادن کند چندان جالب نیست!


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین