تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

هر کسی یک راه مناسب برای دریافت اعلان‌ها یا نوتیفیکیشن‌های گوشی هوشمند خود انتخاب می‌کند. دریافت اعلان‌ها به وسیله نور فلش دوربین نیز یکی از راه‌های جالب برای جلب توجه نسبت به اعلان‌های جدید است. در ادامه، نحوه فعال‌سازی چراغ LED فلش برای خبردار شدن از اعلان‌های جدید در آیفون را به شما آموزش خواهیم داد.

خوشبختانه گوشی‌های مدرن امروزی به ما چندین انتخاب مختلف برای نحوه هشداردهی دستگاه می‌دهند. بسیاری از کاربران درباره سه نوع روش اعلام هشدار دستگاه اطلاع دارند: صدای هشدار، سکوت کامل (سایلنت) و ویبره دستگاه. برخی ترکیبی از این چند روش را انتخاب می‌کنند، اما یک گزینه اضافی به وسیله روشن شدن چراغ LED فلش پشت آیفون نیز وجود دارد.

ممکن است برخی افراد در خصوص این روش آگاهی داشته باشند؛ اما این شیوه‌ی اطلاع رسانی برای برخی از افراد که به تازگی با آیفون آشنا شده‌اند جدید است. در ادامه برای یادگیری این روش با سفارش دات نت همراه باشید.

۱. در صفحه خانگی آیفون، آیکون تنظیمات را همچون شکل زیر پیدا کنید و روی آن تپ کنید.

۲. شبیه به شکل زیر روی قسمت "General" تپ کنید.

۳. در تب General گزینه "Accessibility" را پیدا کنید و به آن وارد شوید.

۴. در نهایت برای روشن کردن چراغ اعلان‌های دستگاه در آیفون در زیر بخش Hearing بر روی "LED Flash for Alerts" تپ کنید تا فعال شود.

از این به بعد تماس‌ها و پیام‌های متنی جدید به وسیله چراغ LED فلش گوشی نیز به شما اطلاع داده می‌شوند. این ویژگی در آیفون ۴ به بعد با اجرای iOS 5 به بالا قابل فعال سازی است. برای غیرفعال کردن این ویژگی دوباره همین مسیر بالا را طی کنید و گزینه "LED Flash for Alerts" را غیر فعال کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین