تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 

به اطلاع شما رساندیم که سرانجام اولین گوشی‌ هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل اوبونتو توسط سازنده‌ی اسپانیایی Bq معرفی شد و از هفته‌ی آینده عرضه می‌شود. اکنون یک ویدیوی جعبه‌گشایی برای این دستگاه منتشر شده که بصورت بهتری ما را با اولین اوبونتو فون آشنا می‌کند.

جوردن کیس در یوتیوب این افتخار را داشته که اولین ویدیوی جعبه‌گشایی اوبونتو فون را به اسم خود ثبت کند. در این ویدیو با جعبه‌ای بسیار زیبا مواجه خواهیم شد که البته متاسفانه مربوط به نمونه‌ای که به بازار عرضه خواهد شد نبوده و تنها مخصوص دستگاه‌های موجود در کنفرانس رونمایی بوده است. خود دستگاه نیز طی این ویدیو به خوبی مورد بررسی اولیه قرار می‌گیرد که موجب می‌شود با شیوه‌ی کارکرد سیستم‌عامل نوظهور اوبونتو برای دستگاه‌های موبایل، بیشتر آشنا شویم.

سیستم‌عامل اوبونتو برای گوشی‌های هوشمند پس از چندین سال توسعه سرانجام برای عرضه به بازار آماده شده که البته با توجه به بلوغ نسبی این بازار و سلطه‌ی سیستم‌عامل‌های کهنه‌کار، رقابت و چالش دشواری پیش روی کنونیکال و شرکای سخت‌افزاری آن قرار خواهد داشت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین