تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 

حتما با پتنت کنترل دستگاه‌های اپلی با ژست‌های حرکتی که سال گذشته توسط اپل ثبت شد آشنا هستید؛ اکنون می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن ControlAir و با انجام چند حرکت ساده به امکاناتی مانند سرویس‌ها و اپلیکیشن‌ها دسترسی داشته باشید. با ما همراه باشید.

در اوایل این هفته، کمپانیِ eyeSight که در زمینه تکنولوژی تشخیص ژست حرکت فعالیت دارد، اپلیکیشن ControlAir را معرفی کرد؛ این اپلیکیشن از طریق دوربین مک حرکت‌های انگشتِ دست را تشخیص داده و به کاربران این امکان را می‌دهد تا به برنامه‌های کاربردی مختلفی بدون تعامل فیزیکی، دسترسی داشته باشند.

این اپلیکیشن که دانلود آن رایگان است، با بسیاری از برنامه‌های سرگرمی مک مانند iTunes, Spotify, Rdio, Netflix, QuickTime, VLC و Vox کار می‌کند.

برای استفاده از این اپلیکیشن، انگشت خود را به سمت راست و چپ حرکت دهید تا نوار مربوط به کنترل موزیک ظاهر شود؛ با استفاده از حرکت انگشتتان می‌توانید موسیقی را تعویض، متوقف یا مکث کرده یا بلندی صدا را کنترل کنید. برای کلیک کردن انگشت را به سمت پایین کشیده و برای حالت سکوت انگشت را جلوی لب قرار دهید.

حتی اگر ControlAir در پس‌زمینه در حال فعالیت باشد باز هم می‌توانید آن‌را صدا زده و فعال کنید.مدیر عامل کمپانی eyeSight درباره این اپلیکیشن گفت:

ControlAir یک راه ساده برای کنترل برنامه‌های موزیک و ویدئو فراهم می‌کند. حتی اگر برنامه‌های رسانه در پشت زمینه‌ فعال باشند، این اپلیکیشن قادر به کنترل آن‌ها است.

 این اپلیکیشن با iMac، مک‌بوک اِیر و مک‌بوک پرو سازگار بوده و می‌توانید از آن استفاده کنید. ControlAir نیاز ثابت به دوربین دستگاه دارد و تا زمانی‌که برنامه در حال استفاده است، چراغ سبز در کنار دوربین روشن خواهد بود و با بستن آن خاموش می‌شود. این اپلیکیشن تا فاصله یک و نیم متر قابلیت تشخیص حرکات را دارد اما با تست‌هایی که توسط MacRumors انجام شده است، تا دو متر نیز حرکات را تشخیص داده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین