تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اولین اسکرین‌شات از اپلیکیشن Work Assistant برای ویندوز فون فاش شد. مایکروسافت برای توسعه این برنامه از کورتانا بهره برده و آن‌ را بعنوان دستیاری برای وظایف آفیس طراحی کرده است.

مایکروسافت برای تقویت پلت‌فرم موبایل خود، کورتانا را به‌عنوان دستیار صوتی هوشمند در مقابل سیری اپل و گوگل ناو توسعه داده است. این سیستم صوتی با وجود نوپا بودن، قابلیت‌های بسیاری دارد. اپلیکیشن جدید مایکروسافت نیز از این قابلیت استفاده کرده و برای کمک به وظایف آفیس طراحی شده است. تصاویر زیر محیطی از برنامه را نشان می‌دهد: 

به نظر می‌رسد این اپلیکیشن فقط دستیار صوتی نیست؛ همان‌طور که در اسکرین‌شات هم مشاهده می‌کنید، محیطی مانند آفیس دارد. این قابلیت به کاربران کمک می‌کند تا به تمامی فایل‌های آفیس دسترسی داشته باشند. محیط برنامه بسیار ساده است؛ نوار فرمان صوتی هم در بالای صفحه وجود دارد که به کاربران امکان استفاده از کورتانا را برای وظایفی مانند باز کردن فایل یا اشتراک‌گذاری می‌دهد. این اپلیکیشن توسط گروه دیجیتال لایفِ مایکروسافت و وُرک‌گروپ در حال توسعه است. وُرک‌گروپ جزئی از گروه سرویس‌ها و اپلیکیشن‌ها (ASG) است که توسط Qi Lu معاون اجرایی مایکروسافت اداره می‌شود. جولی لارسن گرین رئیس بخشِ "My Life & Work" در مایکروسافت، امیدوار است تلاش خود را برای رهبری این پروژه با کمک بیل‌گیتس با موفقیت به انجام برساند. این اپلیکیشن در استورِ ویندوز نیز قابل دریافت خواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین