تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در دنیایی زندگی می‌کنیم که برای انجام کار‌های مختلف مجبور هستیم مراتب زیادی به نقاط مختلف شهری و خارج شهری سفر کنیم. رفت و آمد از طریق هواپیما یکی از سریع‌ترین راه‌های ممکن است اما اغلب افراد در طول استفاده از هواپیما برای سفر‌های خود یک اضطراب دارند که نکند هواپیمای آن‌ها نیز سرنوشتی نظیر هواپیمای مالزی داشته باشد.

از آنجایی که اسمارت فون‌ها نیز امروزه در تمام بخش‌های زندگی ما حضور دارند، پس باید این وسایل همدم مناسبی برای ما باشند. حال با کمک اپلیکیشن ?Am I Going Down (آیا من سقوط می‌کنم؟) می‌توایند کمی به خود جرئت دهید و در طول پرواز آرامش خاطر داشته باشید. این اپلیکیشن بر اساس شرایط مختلف، پرواز شما را ارزیابی می‌کند و احتمال سقوط را به شما می‌گوید. برای مثال هواپیما‌ها چندین بار در مسیر مذکور رفت و آمد داشته‌اند و چند بار سقوط کرده‌اند و بر این اساس میزان احتمال سقوط هواپیمای مورد نظر شما ذکر می‌شود.

 

البته کاربران اندروید گویا همچنان می‌بایست استرس بکشند، زیراکه اپلیکیشن “آیا من سقوط می‌کنم؟” تنها برای دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل iOS منتشر شده است و شما از طریق لینک زیر می‌توانید آن را دانلود و نصب کنید و دیگر نگران پرواز‌های آتی خود نباشید. علاوه بر این می‌توانید یک نسخه از آن را نیز بر روی اسمارت فون خانواده خود نصب کنید تا آن‌ها نیز بدانند چند درصد امکان دارد تا شما دیگر به خانه بر نگردید!


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین