تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تاکنون اپلیکیشن های بسیاری تولید و روانه بازار فناوری شده اند اما برخی از این اپلیکیشن ها مانند اپلیکیشن Emoji ، جزو اپلیکیشن های هشدار دهنده هستند.

کاربران اینترنت روزانه با افراد بی شماری در سراسر دنیا به گفتگو و صحبت می پردازند و در این صحبت ها به ارسال صورتک هایی مانند خنده، غم، تمسخر، تعجب و ... برای نمایش احساسات خود می پردازند. 

اما در این میان با اشخاص بسیاری به صحبت پرداخته می شود که حتی اسم صحیح خود را نیز ابراز نمی کنند و به دنبال فریب شخص مقابل یا سوء استفاده از وی هستند. با وجود هشدارهای بسیاری که تاکنون در این رابطه از سوی مراجع قضایی اعلام شده اما بازهم کاربرانی هستند که فریب افراد سودجو را می خورند.

اکنون اپلیکیشن متفاوتی تولید شده که با شکلک هایی متفاوت به کاربران یادآوری می کند، از صحبت یا چت کردن با افراد ناشناس پرهیز کنند تا مبادا مورد سوء استفاده آنها قرار گیرند.

اپلیکیشن Emoji ، برنامه ای ژاپنی است که با ارسال هر شکلک کارتونی، ترسی را نیز در کاربر تحریک می کند تا با هر شخصی به صحبت نپردازد بخصوص نوجوانان که شناخت محدودی از جامعه دارند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین