تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اپلیکیشن های بسیاری در پلی استور یا اپ استور و ... به کاربران ارائه می شوند اما برخی از آنها مانند Swiftkey با استقبال دو چندان مخاطبان مواجه می شوند تا تبدیل به برنامه ای محبوب شوند.
به گزارش خبرگزاری مهر، اپلیکیشن های بسیاری از سوی کمپانی های مختلف تولید و روانه بازار فناوری می شوند که برخی از آنها با استقبال و برخی دیگر نیز با عدم استقبال کاربران مواجه می شوند. Swiftkey ، یکی از برنامه هایی است که نگاه مخاطبان بسیاری را به خود جلب کرده تا برنامه نویسان آپدیت این برنامه را نیز آغاز کنند تا بتواند نیاز بیشتری از مخاطبان خود را پاسخگو باشند.

از قابلیت های متفاوت این اپلیکیشن می توان به مواردی مانند افزایش سرعت تایپ، کاهش خطا در کلمات تایپ شده، تایپ به بیش از ده ها زبان زنده دنیا، اصلاح سریع و راحت حروف، عدم نمایش صفحه تایپ در مواقع غیر نیاز، داشتن بیش از 30 طرح و قالب گرافیکی متفاوت، صورتک های بسیار متنوع و ... اشاره کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین