تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پس از آنکه سایت اشتراک گذاری ویدئو Dailymotion دریافت که کاربر با کلیک کردن بر روی یکی از تبلیغات سایت، به صفحه ای که توسط مهاجم کنترل می شود هدایت شده و در نتیجه می تواند باعث شود تا کنترل سیستم مذکور در اختیار فرد مهاجم قرار گیرد، شرکت ادوبی سومین به روز رسانی امنیتی خارج از نوبت خود را برای فلش منتشر کرد.


شرکت ادوبی در هشدار امنیتی اعلام کرد: یک آسیب پذیری بحرانی (CVE-2015-0313)در ادوب فلش پلیر نسخه 16.0.0.296 و نسخه های پیش از آن بر روی سیستم های مکینتاش و ویندوز وجود دارد. سوء استفاده موفقیت آمیز از این آسیب پذیری می تواند باعث ایجاد خرابی شود و به طور بالقوه به مهاجم اجازه دهد تا کنترل سیستم آلوده شده را در اختیار بگیرد.

بنا به گزارشات در حال حاضر از این آسیب پذیری از طریق حملات drive-by-download علیه سیستم هایی که در حال استفاده از IE و فایرفاکس بر روی سیستم های ویندوز 8.1 و نسخه های پیش از آن هستند سوء استفاده می شود.
Paul Ducklin در وبلاگ سوفوس نوشت: این اسکریپت می تواند آسیب پذیری که می توان از آن سوء استفاده کرد را بر اساس نسخه مرورگر، پلاگین های موجود و سایر تنظیمات پیدا کندو یکی یکی کدهای سوء استفاده را به کار بندد تا بتواند کنترل کامل کامپیوتر آلوده شده را در اختیار بگیرد. در حال حاضر این آسیب پذیری zero-day اصلاح شده است.  


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین