تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کمپانی گوگل همواره تعامل مستقیمی را با مشتریان خود داشته و به مشکلات آن‌ها رسیدگی می‌کند، اخیرا تصمیمات جدیدی را برای ارائه خدمات اتخاذ کرده و آماده ارائه سرویسی مشابه Helpouts است.

گوگل یکی از خارق العاده‌ترین کمپانی‌های دنیای تکنولوژی است. این کمپانی به سرویس گوگل تاک خود پایان داد و قابلیت‌های آن را به Hangouts اضافه کرد و در نهایت سیستم پیام رسان گوگل در وب و تلفن همراه به صورت یکپارچه درآمد.

پیش از این نیز گوگل سرویس Helpouts را که یک سرویس ویدئویی با کاربری آموزشی است، معرفی کرده بود. این سرویس با استفاده از ویدئو کاربران را به یکدیگر متصل می‌کند، اما وجه تمایز آن قابلیت چت با کارشناسانی است که به سوالات شما در مورد آشپزی، امور مربوط به خانه‌داری و توصیه‌های پزشکی پاسخ می‌دهند. گوگل این سرویس را با همکاری موسسات مطرح آموزشی از جمله Sephora ،One Medical و Rosetta Stone ارائه می‌دهد. این سرویس پولی بوده و کاربران پس از دریافت مشاوره‌ی خود در مورد کیفیت خدمات ارائه شده مورد پرس‌وجو قرار خواهند گرفت و در صورتی که از اطلاعات دریافت شده اظهار نارضایتی کنند، مبلغ دریافت شده به کاربر بازگردانده خواهد شد. همچنین در صورتی که زمان انتظار برای برقراری مکالمه‌ی ویدئویی با کارشناس مورد نظر بیش از 5 دقیقه طول بکشد، یا کارشناس اظهار آمادگی کرده و ارتباط ویدئویی برقرار نشود، کل مکالمه بصورت رایگان ارائه خواهد شد.

این کمپانی سرویس جدید مشابهی با Helpout ارائه کرده است است که علاوه بر رایگان بودن می‌توانید از طریق اپلیکیشن Hangouts از آن استفاده کنید. با رجوع به منوی Help در اپلیکیشنِ هنگ‌اوتس و با انتخاب Video Call می‌توانید از این سرویس استفاده کنید. بعد از به پایان رسیدن دوره‌ی تست این سرویس، می‌توانید سئوالات و مشکلات خود را درباره محصولاتی مانند گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ و کروم‌بوک‌ها مطرح کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین