تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کمپانی سیگیت اعلام کرد که این شرکت پشتیبانی از استاندارد ارتباطی تاندربولت را در محصولات مصرفی خود متوقف خواهد کرد. رابط سخت‌افزاری تاندربولت، بعنوان جایگزین سریع‌تری برای USB توسط اینتل معرفی شد.

تاندربولت استاندارد ارتباطی فعلی کامپیوترهای مک اپل به شمار می‌رود اما اقبال سایر سازندگان از این استاندارد بسیار آهسته و کم‌یاب است. اکنون سیگیت نیز که از سازندگان مطرح حافظه‌های HDD است به پشتیبانی از تاندربولت پایان داده تا این فناوری همچنان بصورت عمومی در سیستم‌های اپل باقی بماند.

سیگیت استاندارد USB 3.0 را ترجیح داده و در حال برنامه‌ریزی برای پشتیبانی از USB 3.1 است که ضمن سرعت بالاتر، از ارتباط دو سویه بهره می‌برد. البته زیریکی از مجموعه‌های سیگیت به نام LaCie همچنان به پشتیبانی از تاندربولت ادامه خواهد داد. LaCie سازنده‌ای است که در سال 2012 توسط سیگیت خریداری شد و بصورت عمده روی تولید هاردهای اکسترنال منطبق با محصولات اپل فعالیت می‌کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین