تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

یکی از بهترین برنامه‌های حرفه‌ای مانیتور دمای گوشی و کنترل برنامه‌های سنگین را از دست ندهید. برنامه‌ی Cooler Master، برنامه‌هایی که سنگین هستند و استفاده نمی‌گردند را می‌بندد و باعث کاهش دمای دستگاه اندرویدی می‌شود.

حتما با گوشی خود زیاد کار می کنید و حتما متوجه این هم شده اید که هنگام کار کردن با تلفن همراه خود احساس گرما می کنید حتی تا به اندازه ای پشت تلفن همراه شما داغ می کند  که این داغ بودن را احساس می کنید. ایا می دانید چرا این چنین مشکلی برای تلفن های هوشمند به وجود می آید. در چه مواقعی این گرم بودن را احساس می کنید. این داغ کردن نشانه های فراوانی دارد که در این جا به برخی از انها اشاره می کنیم. یکی از این دلایل می تواند استفاده از گوشی در هنگام شارژ کردن باشد که باعث می شود تا حد زیادی پشت گوشی شما گرم شود که توصیه می شود در هنگام شارژ کردن به هیچ عنوان از گوشی خود استفاده نکنید. یکی دیگر از دلایل داغ بودن  گوشی شما اجرای نرم افزارهای غیر ضروری است. اجرای نرم افزارهای غیر ضروری باعث می شود مصرف باطری گوشی شما بیشتر شود و گوشی شما داغ کند و دمای گوشی شما بالا رود. نرم افزاری که قصد معرفی آن را داریم کاری می کند که تلفن شما داغ نکند و حرارت گوشی شما را تا اندازه قابل توجهی پایین بیاورد و آن را خنک نگه دارد.

یکی از بهترین برنامه‌های حرفه‌ای مانیتور دمای گوشی و کنترل برنامه‌های سنگین را از دست ندهید. برنامه‌ی Cooler Master، برنامه‌هایی که سنگین هستند و استفاده نمی‌گردند را می‌بندد و باعث کاهش دمای دستگاه اندرویدی می‌شود. Cooler Master نرم افزاری است که مورد نیاز هر کاربر اندرویدی است حتما با نصب نرم افزارهای زیادی که روی گوشی خود و استفاده زیاد دچار چنین مشکلی شده اید و گوشی شما به شدت داغ می کند. برنامه های سنگین و نرم افزارهای که زیاد از آنها استفاده نمی شود ولی به صورت خودکار اجرا می شوند که باعث می شود مصرف زیاد باطری گوشی می شوند را مدیریت کنترل و از دسترس خارج کنید. کاملاً رایگان و بدون تبلیغات، استفاده‌ی آسان و راحت، مانیتور کردن دمای دستگاه، به نمودار درآوردن دمای گوشی بر حسب زمان، شناسایی برنامه‌های غیرفعالی که باعث فعالیت و افزایش دمای گوشی می‌گردند از قابلیت ها و ویژگی های این نرم افزار است.

 

دانلود کنید

رمز فایل فشرده: www.yjc.ir


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین