تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اگرچه برخی تحلیلگران معتقد هستند سامسونگ امسال گستره‌ی دستگاه‌های عرضه شده به بازار خود را کاهش خواهد داد، اما به نظر می‌رسد این شرکت هنوز تصمیم‌هایی برای افزودن محصولات جدید در ذهن دارد. بنا بر گزارش GalaxyClub، سامسونگ درخواست ثبت نام تجاری سه دستگاه جدید را به اداره‌ی مربوطه در کره‌ی جنوبی ارائه کرده است. نام این دستگاه‌ها، گلکسی تب A ،E و J خواهد بود. مشخص است که این سه، تبلت‌های جدید سامسونگ خواهند بود که به مجموعه‌ی گلکسی تب و گلکسی تب اس افزوده خواهند شد.
نام‌های جدید از الگوی نام‌گذاری جدید سامسونگ برای دستگاه‌هایی بجز سری S نظیر گلکسی A5، گلکسی E5 و گلکسی J1 پیروی می‌کنند. استفاده از حروف جدید به‌جای طولانی کردن نام و افزودن پسوند‌های بیشتر به آن حرکت خوبی در راستای سادگی به شمار می‌رود. این شیوه‌ی نام‌گذاری ممکن است از نظر بازاریابی چندان منطقی نباشد، اما بخاطر موقعیت ناپایدار سامسونگ در مدت اخیر، می‌توان به چشم یک اقدام ضروری به آن نگاه کرد.
مشخصا سامسونگ در حال چینش مجدد سربازهای خود برای تجدید قوا و حمله‌ی مجدد به بازار است. باید منتظر ماند و دید این شرکت موفق خواهد شد بازار رو به رکود تبلت‌ها را نفسی دوباره ببخشد یا خیر.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین