تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اچ‌تی‌سی پس از اتخاذ تصمیمات درست از وضعیت ضرردهی خارج شد و در این فصل پایانی سال ۲۰۱۴ نیز سومین فصل سودده خود را پشت سر گذاشته است. درآمد این کمپانی تایوانی در فصل پیش، رشد ۱۲ درصدی را تجربه کرده است

اچ‌تی‌سی در گزارش مربوط به عملکرد مالی این شرکت در فصل پایانی سال ۲۰۱۴ خبر از رشد ۱۲ درصدی درآمد در مقایسه با همین فاصله‌ی زمانی در سال ۲۰۱۳ را داده است. استقبال از HTC One M8، پرچمدار این شرکت خوب بوده و اچ‌تی‌سی موفق به کسب درآمد ۱.۵۲۴ میلیارد دلاری در سه ماهه‌ی چهارم ۲۰۱۴ شده است. این کمپانی در فصل پایانی سال ۲۰۱۳ درآمد ۱.۳۷ میلیارد دلاری را تجربه کرده بود.
پیتر چو - مدیرعامل اچ‌تی‌سی در جلسه‌ی امروز این شرکت گفت:
اچ‌تی‌سی سومین فصل پشت سر هم را با سوددهی به پایان رساند و موقعیت خود را به خوبی در بازار شکل داد تا بتواند این وضعیت را در سال پیش رو نیز حفظ کند و پیغام مد نظر خود را بصورت شفاف مخابره کند. مهم‌ترین دلیل در بهبود بازده‌ی فروش ما در ارائه محصولات مناسب با قیمت متناسب با هر منطقه است که باعث می‌شود ما براساس نیازهای هر بازار، محصولات خود را عرضه کنیم.
متاسفانه اچ‌تی‌سی از ارائه‌ی آمار دقیق فروش محصولات خود اجتناب کرده است اما می‌توان حدس زد که گوشی‌های هوشمند One M8، Desire Eye و Desire 820 در موفقیت این شرکت بیشترین نقش را داشته‌اند.
خلاصه‌ی گزارش اچ‌تی‌سی در سه ماهه‌ی چهارم ۲۰۱۴:
درآمد ۱.۵۲ میلیارد دلار آمریکا
سود خالص پس از کسر مالیات 15.83 میلیون دلار آمریکا
رشد حاشیه‌ی سود ۲۰.۴ درصد و رشد سود عملیاتی ۰.۴ درصد
هر چند اچ‌تی‌سی در مقایسه با تولیدکنندگان بزرگ گوشی‌های هوشمند هنوز فروش و درآمد به مراتب کمتری دارد، اما حداقل در وضعیت سوددهی قرار دارد و می‌توان امیدوار بود که توسعه‌ی محصولات با کیفیت این کمپانی در آینده نیز ادامه خواهد یافت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین