تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

با نزدیک شدن به آغاز کنگره‌ی موبایل بارسلون و کنفرانس سامسونگ که طی آن گلکسی S6 معرفی خواهد شد، انتشار اخبار و شایعات حول این محصول نیز شدت گرفته است. بنابر آخرین شنیده‌ها، گوشی هوشمندِ Galaxy S6 سامسونگ ۶.۹۱ میلی‌متر ضخامت خواهد داشت.

ظاهرا سامسونگ بیشترین تلاش خود را برای بهبود طراحی گلکسی S6 به کار گرفته است. پیش‌تر تصاویر منتسب به این گوشی‌هوشمند منتشر شدند که نشان از بکارگیری شاسی فلزی در آن را داشتند. ساعاتی پیش نیز تصاویرِ شماتیک از گلکسی S6 منتشر شد که اطلاعات بیشتری را از این محصول در اختیار ما قرار می‌دهند. به‌نظر می‌رسد پرچمدارِ جدید سامسونگ ضخامتی برابر آیفون ۶ آیفون یا به بیان بهتر ۶.۹۱ میلی‌متر خواهد داشت. براساس اطلاعات پیشین منتشر شده، ضخامت ۶.۹۱ میلی‌متری این گوشی‌هوشمند نزدیک به واقعیت است که محل قرارگیری کلید‌های فیزیکی، سنسور دوربین و سنسور ضربان‌سنج این موضوع را بیش از پیش تایید می‌کند.

همانطور که می‌توان از روند تولید گوشی‌های‌هوشمند استنباط کرد، این محصولات هر سال باریک‌تر از پیش می‌شوند و با این حال عملکرد و کارایی این گجت‌ها تغییر نمی‌کند. در واقع تولید گوشی‌های باریک‌تر به رقابتی بین تولید کنندگان تبدیل شده و سامسونگ در تلاش است تا موفق‌تر از پیش در این حوزه ظاهر شود. در صورتی که اطلاعات ارائه شده در تصاویرِ شماتیک، رنگ واقعیت به خود بگیرند، سامسونگ در مقایسه با اپل موفق‌تر خواهد بود، چراکه این کمپانی باتری بزرگ‌تری را در پرچمدار خود جای داده است. به‌نظر می‌رسد در گلکسی S6 شاهد استفاده از یک باتری با ظرفیت ۳۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت خواهیم بود.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین