تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

توئیتر و گوگل برای نمایش توئیت‌ها در نتایج جستجوی گوگل به توافق رسیدند. از این پس گوگل به مخزن توئیت‌های موجود در شبکه‌ی‌ اجتماعی توئیتر دسترسی داشته و می‌تواند از توئیت‌ها نیز در نتایج جستجوی خود استفاده کند.

براساس گزارش منتشر شده در بلومبرگ دو کمپانی توئيتر و گوگل برای نمایش توئیت‌ها در نتایج جستجوی گوگل به توافق رسیده‌‌اند. با توجه به توافق جدید و دسترسی گوگل به توئیت‌ها دیگر نیازی به جستجوی توئيت‌ها توسط روبات‌های گوگل نیست و این توافق دسترسی به توئيت‌ها را سریع‌تر از پیش کرده که به نفع دو کمپانی است.
پیش از این نیز این دو کمپانی توافق مشابهی داشتند، اما سال ۲۰۱۱ پس از پایان مدت قرارداد، همکاری توئیتر و گوگل قطع شد. گوگل در سال ۲۰۱۱ با راه‌اندازی سرویس اجتماعی خود، گوگل‌پلاس در تلاش بود با رقبایی نظیر توئیتر و فیس‌بوک رقابت کند، از این‌رو همکاری خود را با سرویس‌هایی که رقیب بودند، ادامه نداد. براساس اطلاعات ارائه‌ شده توسط بلومبرگ، نتیجه‌ی این توافق را نمی‌توان به این زودی مشاهده کرد و باید تا پایان نیمه‌ی اول سال جاری میلادی منتظر بود.
توئیتر و گوگل اظهار نظری در این خصوص ارائه نداده‌اند. توئيتر گزارش مالی مربوط به سه‌ماهه‌ی آخر سال ۲۰۱۴ میلادی را امروز منتشر خواهد کرد که احتمالا در جریان این کنفرانس شاهد تایید همکاری با گوگل خواهیم بود. سهامداران بی‌صبرانه در انتظار شنیدن آماری نظیر افزایش تعداد کاربران هستند. یقینا در پیش گرفتن چنین سیاست‌هایی منجر به بالارفتن تعداد کاربران سرویس توئيتر خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین