تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اپل با انتشار گزارش مالی مربوط به سه‌ماهه‌ی سوم منتهی به سال ۲۰۱۵، رکورد تازه‌ای ثبت کرد، حال آنکه این کمپانی در زمینه‌ی فروش گوشی‌های‌هوشمند در آمریکا نیز برای اولین بار از سال ۲۰۱۲ میلادی، گوشی‌های‌ اندرویدی را پشت سر گذاشته است.

براساس گزارش منتشر شده توسط موسسه‌ی تحقیقاتی کانتار وردپنل، اپل علاوه بر ثبت رکوردهای متعدد با انتشار گزارش مالی منتهی به سال ۲۰۱۵ میلادی، موفقیت دیگری را نیز به دست آورده و آن بالا بودن تعداد آیفون‌های به فروش رفته در بازار آمریکا در مقایسه با گوشی‌های‌هوشمند اندرویدی است.

براساس آمار منتشر شده، آیفون‌های اپل در مجموع ۴۷.۷ درصد از سهم فروش گوشی‌های‌هوشمند را در اختیار دارند در حالی که گوشی‌های‌هوشمند اندرویدی موفق به کسب ۴۷.۶ درصد سهم بازار شده‌اند. در این بین ویندوزفون نیز موفق به کسب ۳.۸ درصد از بازار شده است.

AppleiPhoneSell

کارولینا میلانسی، یکی از مدیران کانتار، فاصله‌ی ۰.۱ درصد آیفون با گوشی‌های هوشمند اندرویدی را تنها به دلیل عرضه‌ی نسل جدید آیفون‌ها نمی‌داند، بلکه به اعتقاد وی، مجموعه‌ی محصولات اپل باعث برابری آیفون با محصولات اندرویدی شده است.

با توجه به وجود محصولات متنوع با قیمت‌های مختلف در حالت‌های قراردادی و غیرقراردادی، اپل موفق شده بر رقبای اندرویدی خود غلبه کند.

تیم‌کوک نیز در سخنان خود به سهم آیفون اشاره کرد و گفت که آیفون ۶ بیش از نسخه‌های دیگر آیفون کاربران را از اندروید به سمت اکوسیستم اپل کشانده است.

اپل در طول سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۴ میلادی موفق به فروش ۷۴.۵ میلیون دستگاه آیفون شد که ۴۶ درصد رشد داشته و بیشترین سود و درآمد حاصل را در تاریخ این کمپانی عاید اپل کرد.

آیفون عنوان پرفروش‌ترین گوشی‌هوشمند را در آمریکا از آن خود کرده و گلکسی S5 نیز رتبه‌ی دوم را در اختیار دارد. با وجود کاهش ۳.۸ درصدی سهم اندروید در اروپا، این سیستم‌عامل ۶۶.۱ درصد از بازار را در اختیار دارد و آیفون نیز با افزایشی ۶.۲ درصدی، رتبه‌ی دوم را در اروپا از آن خود کرده است.

در بازار چین که دومین بازار بزرگ برای اپل محسوب می‌شود، اپل با افزایشی ۲.۲ درصدی ۲۱.۵ درصد از بازار را در اختیار دارد.

علاوه بر بازار آمریکا اپل در بازار کشورهایی نظیر ژاپن، استرالیا و شماری از کشورهای دیگر نیز اندروید را پشت سر گذاشته است.

۲۵ درصد از خریداران آیفون در چین، برای اولین بار سراغ اپل رفته‌اند که این رقم در مقایسه با سال پیش از آن، ۸.۵ درصد رشد کرده است. ضریب نفوذ گوشی‌های‌هوشمند در آمریکا ۵۹ و در اروپا نیز به ۶۷ درصد رسیده است، در حالی که کشورهای در حال توسعه نظیر برزیل و مکزیک با آمار ۳۵ و ۳۷ درصدی فاصله‌ی زیادی با کشورهای توسعه یافته دارند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین