تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

یکی از موسسان مایکروسافت و در حال حاضر مشاور فنی شرکت، آقای بیل گیتس از انتظارش از حضور روبات‌ها تا 30 سال آینده گفته است. او اظهار داشته که با افزایش شرکت‌ها و سازمانهایی که در زمینه پروژه‌های ساخت و توسعه سرمایه گذاری می‌کنند، روباتها خیلی زود شخصی‌تر خواهند شد.

شرکت نرم‌افزاری قرار گرفته در ردموند یکی از کمپانی‌هایی است که از طریق بخش تحقیقات مایکروسافت روی پروژه‌های اینچنینی سرمایه گذاری می‌کند. بیل گیتس هم یکی از اشخاص مهمی است که از این پروژه‌ها پشتیبانی می‌کند.
در آخرین  Reddit AMA بیل گیتس پیشبینی کرده است که روبات‌ها 30 سال آینده اینجا خواهند بود و در حال حاضر حرکت دادن آنها و ایجاد قدرت بینایی برای آنها بزرگترین چالش پیش روی سازنده‌هاست.
او اعتقاد دارد که در 30 سال آینده پیشرفتهای صورت گرفته در این حوزه بیش از هر زمان دیگری خواهد بود.
گیتس می‌گوید که حضور روبات‌ها به حدی خواهد شد که شاید بتوان فیلم “من یک روبات هستم” را که سال 2004 ساخته شد خیلی زود در واقعیت لمس کرد. یک نکته جالب در رابطه با این فیلم این است که اتفاقات آن سال 2035 افتاده و این زمان با زمانی که گیتس پیش بینی کرده است، همخوانی دارد. بعلاوه آقای گیتس اعلام داشت که در حال حاضر مشغول کار بر روی یک مامور شخصی است که در واقع نسخه پیشرفته‌تر کورتانا است.
اینطور که واضح است، می‌توان مایکروسافت را یکی از بازیگردان‌های اصلی آمدن روبات‌ها به زندگی‌امان تا 30 سال آینده دانست.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین