تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بنابر این اطلاعات منتشر شده تبلت SM-T555 که پیش بینی می شود محصولی از سری تبلت های Galaxy Tab 5 باشد دارای صفحه نمایش ۹٫۷ اینچی است.

همچون تبلت ۹٫۷ اینچی iPad Air شرکت اپل، این تبلت هم با نسبت تصویر ۴:۳ تولید خواهد شد که در این صورت این موضوع برخلاف نسبت ۱۶:۹ ای است که هم اکنون سامسونگ از آن استفاده می کند.

اما در کنار این تبلت ۹٫۷ اینچی به نظر می رسد که سامسونگ در نظر داشته باشد از سری تبلت های Galaxy Tab 5 هم یک تبلت ۷ اینچی را معرفی کند. علاوه بر این دو تبلت، از سری تبلت های Galaxy Tab 4هم منتظر یک تبلت ۸ اینچی خواهیم بود.

هنوز زمان دقیق معرفی این تبلت ها منتشر نشده است اما از آنجایی که سامسونگ از ماه ژوئن سال گذشته هیچ تبلت جدیدی را معرفی نکرده است ممکن است معرفی این سه تبلت جدید به زودی صورت بگیرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین