تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

این برنامه FileSeek Pro به شما کمک می کند تا در درون فایل ها کلمات مورد نظر خود را به آسانی جستجو کنیذ، فقط کافیست کلمه مورد نظر را وارد نرم افزار کنید.

تا به حال نیاز داشته اید، که در درون یک فایل دنبال یک متن خاص بگردید؟ اگر این تجربه داشته باشید، حتما می دانید کاری بسیاری سخت و زمان گیر است، برای این که دیگر زمان را از دست ندهید می توانید از این نرم افزار FileSeek Pro بهره ببرید، زیرا می توانید کلمه مورد نظر را وارد نرم افزار کنید تا آن به صورت خودکار درون فایل مورد نظر شما جستجو کند. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: صورت فوق العاده بالا در جستجو، امکان قرار دادن فیلترهای مختلف، رابط کاربری آسان و ... اشاره کرد. در ضمن توجه داشته باشید که می توانید با راست کلیک کردن بر روی فایل مورد نظر و انتخاب برنامه به آسانی در فایل جستجو انجام دهید.

دانلود


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین