تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

نرم افزار اسلام تولز شامل ۱۲ کارت می‌باشد هر کدام از این کارت‌ها به خودی خود می‌تواند یک نرم افزار باشد و ما آن‌ها را در قالب یک نرم افزار جامع و کامل و زیبا قرار داده‌ایم هدف ما از این نرم افزار رفع اثر نیازهای کاربران و تشویق کاربر به رسیدگی به اعمال مذهبی خود می‌باشد.

شرح کار کارت‌ها:
کارت ذکر امروز: این کارت ذکر مربوط به هر روز را نمایش می‌دهد و با لمس این کارت به صفحه مخصوص خواندن ذکر فراخوانی می‌شود همچنین قابلیت ذخیره تعداد ذکر خواده شده در این کارت نیز موجود می‌باشد.
کارت تقویم: این کارت تاریخ مربوط به هر روز را نشان می‌دهد و با لمس این کارت به صفحه تقویم فراخوانی می‌شوید در صفحه تقویم تاریخ مربوط به روز مورد نظر در سه تاریخ میلادی - قمری و شمسی نمایش داده می‌شود به علاوه اوقات شرعی روز مورد نظر و قابلیت اضافه کردن رویداد به تقویم اصلی گوشی نیز در این کارت قرار داده شده است. همچنین تمام مناسبت‌های سال ۹۳ در تقویم موجود می‌باشند.

 


کارت ادعیه: در این کارت ادعیه و زیارات موجود می‌باشند و قابلیت‌های این کار به شرح ذیل است: نمایش ادعیه و زیارات روز - امکان پخش صوت و حرکت خودکار متن با صوت - حرکت خودکار متن جهت خواندن دعا.
کارت تسبیحات: در این کارت تسبیحات حضرت فاطمه زهرا (س) و امکان اضافه کردن ذکر جدید موجود می‌باشد.
کارت نمازهای قضا: در این کارت نمازهای قضای کاربر نمایش داده می‌شوند و با تپ کردن روی کارت به صفحه مدیریت نمازها و روزه‌های قضا فراخوانی می‌شوید در این صفحه نمازها و روزه‌های کابر در محیط پیشرفته و زیبا نمایش داده می‌شوند همچنین قابلیت گرفتن پشتیبانی از نماز و روزه‌های قضا نیز در این صفحه موجود می‌باشد.

 

کارت روزه‌های قضا: در این کارت روزه‌های قضای کاربر نمایش داده می‌شوند.
کارت نمازهای آیات قضا: در این کارت نمازهای آیات قضای کاربر نمایش داده می‌شوند.
کارت اعمال: این کارت شامل اعمال مختلف مانند انواع نمازها - اعمال هر ماه و تعقیبات نمازها و... می‌باشد و دارای قابلیت‌های احکت خودکار متن و اضافه کردن ذکر جدید می‌باشد.

 

کارت احادیث: این کارت شامل احادیث ۱۴ معصوم می‌باشد که از هر معصوم ۴۰ حدیث نقل شده است.
کارت مبدل تاریخ: این کارت قابلیت تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و بلعکس را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
کارت قبله نما: این کارت جهت قبله - شمال جنوب و... - مکان خورشید و ماه را به کاربر نماشی می‌دهد.

 

تا اینجا فقط به قابلیت کارت‌ها پرداختیم!
قابلیت پخش اذان و هشدار قبل از اذان و اوقات شرعی (بیش از ۱۰۰۰ شهر ایران به همراه بیش از ۴۰ موذن) و قابلیت بسیار کاربردی سوال درباره خواندن نماز و قابلیت هشدار قبل از مناسبت و... در نرم افزار موجود می‌باشد.
اسلام تولز تمامی این امکانات را در قالب یک اپلیکیشن با کیفیت و با محیط آرامش بخش قرار داده است تا کاربر توجه بیشتری به اعمال دینی خود داشته باشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین