تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اخیرا در یکی از شبکه های اجتماعی از طرف یک کاربر فعال مطلبی ارائه شد که می تواند سندی برای به روز رسانی واتس اپ باشد. اسکرین شاتی که pradnesh07 در پروفایل Reddit خود قرار داده بود نشان از ویژگی جدید صوتی واتس اب دارد.

 

واتس اپ تصمیم دارد که یک ویژگی ارسال پیام صوتی برای کاربرانش ایجاد کند که پیش از آن فرد باید دعوتنامه پیام صوتی برای دوستانش ارسال کند و بعد از این به او اجازه داده می شود که از این موضوع استفاده کرده و با دیگران تماس صوتی برقرار کند. این برنامه هرگز برای به روز رسانی جدیدش برای شما پیام به روز رسانی از سمت شبکه های مختلف نظیر گوگل پلی ارسال نمی کند
کاربرانی که می خواهند نسخه جدید را روی گوشی داشته باشند باید به سایت اصلی واتس اپ مراجعه کنند و بدانند که باید اندروید گوشی شان هم Android 4.4 و بالاتر باشد.

 

فردی که تماس را دریافت می کند هم باید این نسخه جدید را از پیش روی گوشی خود نصب کرده باشد اما اگر می خواهید بدون به روز رسانی از این ویژگی استفاده کنید کافیست گوشی تان را روت کنید و بعد هم یک قطعه کد را در امولاتور ترمینال وارد کنید که در زیر روش آن را بیان کرده ایم:
ابتدا نرم افزار خود را دانلود کنید
امولاتور را هم دانلود کنید و نصب کنید
بعد آن را اجرا کنید و عبارت su را وارد کنید

 

 

Terminal Emulator
در ادامه قطعه کد زیر را وارد کنید:
am start -n com.whatsapp/com.whatsapp.HomeActivity


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین