تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

همانطور که می دانید مایکروسافت صاحب امتیاز لومیا است به همین منظور قصد دارد محبوب ترین گوشی این سری یعنی لومیا 830 را کمی از نظر ظاهری بهینه سازی کند و روانه بازار نماید.اولین بار این خبر را در پستی از کاربران ردیت خواندیم که فرصت مطالعه مجدد آن را به ما ندادند و فورا آن را حذف کردند. این کاربر ردیت، در پروفایلش اظهار داشته بود که گوشی ای را دیده که شبیه به لومیا 830 است اما کمی نازک تر است. دوربین این گوشی همان دوربین مشکی رنگ محصور در حلقه است که از ویژگی Pureview هم برخوردار است.
با انتشار این خبر در سراسر دنیای وب هنوز هیچ گونه عکس العملی از مایکروسافت دیده نشده است. انتظار می رود که این شرکت نسبت به این خبر در صورت کذب بودن عکس العملی نشان دهد. به هر حال اگر این گوشی در حال ساخته شدن باشد باید از نظر نرم افزاری هم به نسخه ویندوز 10 ارتقا پیدا کند.
این فرد در ادامه ی خبر هایش، ذکر کرده که این گوشی با نام کنونی خود منتشر می شود و مایکروسافت قصد ندارد نام آن را به 835 ارتقا دهد. شاید علت این کار تنظیم و بهبود رده بندی گوشی های مایکروسافت از روی اعداد و نام گذاری ها باشد.
به هر حال به نظر می رسد ناشر این خبر برخوردی بیش از یک نگاه کوتاه با این گوشی داشته است و با پاک کردن خبر مربوطه، توانسته حاشیه ها را بیشتر کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین