تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

موفقیت کانن بیش از هر چیزی و هر محصولی بخاطر وجود دوربین های بسیار قوی است که دنیای عکاسان را حسابی تغییر داده اند. این شرکت قصد دارد به زودی از دوربین جدید سری 5D خود با سنسور 50.6 مگاپیکسلی رونمایی کند.

محصولات کانن سری EOS 5D از بهترین و محبوب ترین محصولات عکاسی هستند که البته مهمترین سورپرایز خود دار همین روزها برملا می کنند. در سال 2008 بود که سری 5D ها بخاطر 5D Mark II  دنیای عکاسی را تغییر دادند و موجب شدند که از میان افراد آماتور افرادی حرفه ای به پا خیزند.
در راستای محصول جدید کانن، سایت مرتبط با شایعات این محصولات، ویژگی های دو دوربین را فاش کرده که 5DS و 5DS R نام دارند

 

عکاسانی که به فراوری رنگ ها و وجود رنگ ها در عکاسی خود اهمیت می دهند، باید از این دوربین ها خصوصا 5DS استقبال کنند، چرا که ویژگی های این دوربین به اختصار به صورت، یک سنسور 50.6 مگاپیکسلی فول فریم، دو پردازنده DIGIC6 و محدوده ی ایزو بین 100 الی 6400 بیان شده است که افراد آگاه به آن افتخار می کنند و آرزو دارند که صاحب یکی از این دوربین ها باشند
این دوربین هر چند از جمله شاهکارهای کانن است اما عکاسان مسابقات ورزشی و حیات وحش نمی توانند آن طور که باید از این دوربین بهره مند شوند. این دوربین برای افرادی که علاقه به عکاسی در مناظر و معماری و بنا ها به همراه جزییات بسیار ریز دارند ساخته شده است.
دوربین دوم یعمی 5DS R هم همین مشخصات را در بر دارد اما فیلتر LOW-PASS که در این دوربین وجود دارد موجب شده که بتواند بهتر از نمونه قبلی جزییات را ثبت کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین